Mokytojai

Eil

Nr.

Vadas,  pavardė

Dėstomas dalykas

Metodinių grupių vadovai, klasės auklėtojai

Kontaktiniai duomenys

1

Robert Sliževski

Technologijos

 

8 (380) 56 471
slizevskirobert@gmail.com

2

Galina Paškevičienė

Matematika

 

8 (380) 56 471
galina.paskeviciene@gmail.com

3

Alicija Jankevič

Matematika

 

8 (380) 56 471
alicija.jankevic@gmail.com

4

Teresa Gotoveckaja

Pradinis ugdymas

4a

8 (380) 56 471
teresagotowecka@gmail.com.

5

Karina Jusevič

Geografija

8b

8 (380) 56 471
karinajusevic@gmail.com

6

Vaclava Ivanovska

Lenkų kalba

6b 

Lenkų k.

8 (380) 56 471
p.waclawa@o2.pl

7

Jadvyga Leonovič

Pradinis ugdymas

2a 

 Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos (LMPS) grupės pirmininkė

tel. 860061528
leonovicj@gmail.com

 

8

Janina Miškinis

Pradinis ugdymas

2

8 (380) 56 471
janina.miskinis@gmail.com

9

Zenona Minakovska

Lenkų kalba

IGa

8 (380) 56 471
zenonaminakowska@gmail.com

10

Zofija Sokolovska

Lenkų kalba

7a  

8 (380) 56 471
zofija.sokolovska@gmail.com

11

Jan Vilbik

Matematika

 

8 (380) 56 471
janvilbik@gmail.com

12

Janina Sliževska

Istorija

 III Ga 

Socialinių mokslų

8 (380) 56 471
sjanina67@gmail.com

13

Ana Valickaja

Rusų kalba

 

8 (380) 56 471
a.valicka@gmail.com

14

Česlava Romanovska

Pradinis ugdymas

1a

Pradinių kl.

8 (380) 56 471
romanowska@list.ru

15

Beata Balinska

Matematika

 

8 (380) 56 471
beata.balinska@gmail.com

16

Daiva Sankovskienė

Lietuvių kalba

 

8 (380) 56 471
daivutejonelis@gmail.com

17

Česlav Jankevič

Kūno kultūra

 

8 (380) 56 471
ceslav.jankevic@gmail.com

18

Marija Stančik

Istorija

IIIb G

 5-12 kl. auklėt. metodinės grupės pirmininkė

8 (380) 56 471
marijastancik@gmail.com

19

Genoefa Paškevič

Pradinis ugdymas

1b

8 (380) 56 471
irkap62@gmail.com

20 Julija Dapkevičienė Biologija

 

8 (380) 56 471
j.valicka@gmail.com

21

Jolanta Andrukonienė

 Informac .techn.

 IIGb

 Tiksliųjų mokslų

8 (380) 56 471
jolandruk@gmail.com  

22

Olga Zapasnik

Dailė

8a

 Technologijų, menų ir kūno kultūros

8 (380) 56 471
olgakarol11@gmail.com

23

Marija Motus

Pradinis ugdymas

3b

8 (380) 56 471
mariapetrusevic@gmail.com

24

Kristina Krajevska

Istorija

 

8 (380) 56 471
krajewskie@mail.ru

25

Žana Bogdevičienė

Chemija

  IIGa

 

8 (380) 56 471
autozana@o2.pl

26

Anželika Valiukevič

Muzika

 

8 (380) 56 471
anzelika.valiukevic@gmail.com

27

Ana Jesvilienė

Technologijos

 

8 (380) 56 471
anna-dp@o2.pl

28

Teresa Balinskaja

Biologija

Gamtos mokslų

8 (380) 56 471
balinskateresa@gmail.com

29 Alicija Turovska

Lenkų kalba

 5b

 

8 (380) 56 471
alicja.turowska@gmail.com

30

Daiva Novikevičienė

Lietuvių kalba

 Lietuvių k.

8 (380) 56 471
daiva.novikeviciene@gmail.com

31

Renata Junda

Ikimokyklinis ugdymas

 

8 (380) 56 471
rjunda@mail.ru

32

Danutė Skiauterienė

Lietuvių kalba

 Metodinės tarybos pirmininkė

8 (380) 56 471
danute.skiauteriene@gmail.com

33

Katažina  Černiak

Lietuvių kalba

 

8 (380) 56 471
katazina.snigirioviene@gmail.com

34

Birutė Guigienė

Lietuvių kalba

 

8 (380) 56 471
birute.guigiene@gmail.com

35 Svetlana Valiukienė

Lietuvių kalba

IGb

8 (380) 56 471
s.valiukiene@gmail.com

36 Veslava Minakovska - Petrauskienė

Lietuvių kalba

 

8 (380) 56 471
wieslawamp@gmail.com

37 Larisa Sliževska Technologijos  

8 (380) 56 471
larisaslizevska@mail.ru

38

Henrichas Novikevič

Kūno kultūra

 

8 (380) 56 471
henrichas.novikevic@gmail.com

39 Regina Nekrevič Fizika  

8 (380) 56 471
reg.nrk@gmail.com

40

Mažena Juchnevič

Neformaliojo ugdymo organizatorė, lenkų kalba

6a 

8 (380) 56 471
marzena77@gmail.com

41

Ana Korkut

Žmogaus sauga, ekonomika

7b

8 (380) 56 471
pit.eisiskiu.gimnazija@gmail.com

42

Ana Voitonis

Tikyba

 

8 (380) 56 471
s.annamsf@mail.ru

43

Teresa Lovkel

Matematika

 

8 (380) 56 471
terlov@op.pl

44

Česlav Jankevič

Kūno kultūra

 

8 (380) 56 471
czesss@super.lt

45 Ivona Krajevska Logopedas  

8 (380) 56 471
iwonakraj@wp.pl

46

Maria Idzikowska

Tikyba

 

8 (380) 56 471

m.aria@poczta.fm 

47 Evelina Krisiulevičienė Anglų kalba  

8 (380) 56 471
e.krisiuleviciene@gmail.com

48 Ana Karpovič Anglų kalba .

8 (380) 56 471
anak90399@gmail.com

49 Violeta Titko

Anglų kalba

5a

 

8 (380) 56 471
jurzdyka@gmail.com

50 Jolita Lavrukaitienė Lietuvių kalba  

8 (380) 56 471
jolitamam@gmail.com

51 Teresa Suchocka Anglų kalba  

8 (380) 56 471
teratomlit@yahoo.com

52 Barbara Spiridenko Vokiečių kalba IVGa

8 (380) 56 471
barbara.spiridenkova@gmail.com

53 Irena Staševska Pradinis ugdymas 3a

8 (380) 56 471
stasevska.irena@gmail.com

54 Liucija Suchocka Ikimokyklinis ugdymas  

8 (380) 56 471
liucija.jundo@gmail.com

55 Danuta Kisel Pradinis ugdymas 4b

8 (380) 56 471
kisieldanuta@gmail.com

56 Jolanta Učkuronienė Priešmokyklinis ugdymas  

8 (380) 56 471
iolanta@one.lt

57 Rima Ramaškienė Anglų kalba Užsienio k.

8 (380) 56 471
rima.ramaskiene@gmail.com 

58 Jurgita Krupovičienė Lietuvių kalba  

8 (380) 56 471
jurga163@gmail.com

59 Ana Cimoš Biologija  

8 (380) 56 471
 

60 Andrej Jurgelevič Kūno kultūra  

8 (380) 56 471
andrejjurg@yahoo.com

61 Barbara Vodeika Sekretorė  

8 (380) 56 471
barbara.vodeika@gmail.com

62 Andžela Kisielienė Socialinė pedagogė IVb G

8 (380) 56 471
andzela.kisiel@gmail.com

63

Alena Matuizo

Choreografas

 

8 (380) 56 471

matuiza.lena@mail.ru

64

Ana Skrobocka

Bibliotekininkė

 

8 (380) 56 471
biblio@vp.pl

65

Aleksandr Jusevič

Inžinierius  

8 (380) 56 471
aleksswet@gmail.com

66

 

 

 

8 (380) 56 471

 

67        
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
6. 13.05 - 13.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35