2019 - 2020 m.m

2019 - 2020 m.m.

Nr

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

 

Skaitymo konkursas

 „Kresy 2019

 

J. C. Turovska

V. Ivanovska

II vieta

I vieta

 

F. M. Žukaitė

Z. Sokolovska

III vieta

 

 

I.Učkuronitė

V. Ivanovska

Pagyrimas

 

 

D. Čaiko

V. Ivanovska

II vieta

 

 

S. Oblačinska

Z. Sokolovska

Pagyrimas

 

 

V. Kastiukevič

Z. Minakovska

Pagyrimas

 
 

O.Učkuronitė

V. Ivanovska

I vieta

 

 

Olimpiada

D. Jusevič

Z. Sokolovska

III vieta

 

 

RUSŲ KALBA

 

Olimpiada

K. Jurevič

A.Valicka

I vieta

 

 

ISTORIJA

 

Viktorina „Lietuvos istorijos kriviai“

 

M. Stančik

III vieta

 

 

MATEMATIKA

 

Olimpiada

A. Novikevičius

T. Lovkel

I vieta

 

 

D. Kisel

III vieta

 

 

CHEMIJA

 

Olimpiada

E. Ivanovska

Ž. Bogdevičienė

II vieta

 

 

A. Novikevičius

II vieta

 

 

FIZIKA

 

Olimpiada

D. Jusevič

R. Nekrevič

I vieta

 

 

M. Žukaitė

IIIvieta

 

 

A. Novikevičius

I vieta

 

 

LIETUVIŲ KALBA

 

Olimpiada

S.O. Žukaitė

J. Krupavičienė

III vieta

 

 

TIKYBA

 

Religinės poezijos konkursas

J.C. Turovska

A. Voitonis

M. Idzikowska

 

III vieta

 

KŪNO KULTŪRA

 

 

 

Rankinis

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta

 

 

Tenisas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta

 

 

Mergaičių komanda

III vieta

 

 

Kroso estafečių varžybos

 

 

Č. Jankevič

H. Novikevič

I, II vieta

I vieta

 

 

Kryžiažiodžio-konkursas

  1. Novikevičius

A. Voitkun

A. Korkut

 

Diplomas

 

II Festywal piosenki patryotycznej

„Kwiaty Polskie“

  1. Suckel

I vieta

 

 

Vaizdo klipo kūrimo konkursas

 

A.Kisielienė

 

II vieta

 

 

Saugus internetas

 

J. Andrukonienė

 

II vieta

 

Viktorina „Kalba yra didis, tautos statytas paminklas“

 

D.Sankovskiennė

S. Valiukienė

 

II vieta

 

Konkursas „Tylioji rudens spalvų muzika“

 

O. Zapasnik

III vieta

 

 

Konkursas „Mažasis eruditas“

K. Lukaševič

D. Kisel

III vieta

 

 

F. Andruškevič

J. Miškinis

I vieta

 

 

O. Žilinska

I. Staševska

I Vieta

 

 

D.Sosik

Č. Romanovska

II vieta

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
4. 11.10 - 11.55
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.55 - 10.40
  • 4. 11.10 - 11.55
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.10 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.40