2018 - 2019 m.m.

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

Skaitymo konkursas

 „Kresy 2018“

J. C. Turovska

V. Ivanovska

I vieta

I vieta

D. Petrauskaitė

G. Paškevič

III vieta

 

I.Učkuronitė

V. Ivanovska

Pagyrimas

 

Mažoji lenkų olimpiada

D.Jusevič

S. O. Žukaitė

Z. Sokolovska

III vieta

 

Olimpiada

S. Ziurin

Z. Minakovska

III vieta

 

RUSŲ KALBA

Olimpiada

E. Dorodko

A.Valicka

III vieta

 

Konkursas „Vesna Poeziji“

V. Kostiukevič

L. Ivaniukaitė

A.Valicka

I vieta

II vieta

 

ISTORIJA

Viktorina „Lietuvos istorijos kriviai“

 

M. Stančik

III vieta

 

Lietuvos istorijos olimpiada

A.Kasilovska

M. Stančik

I vieta

 

E. Jusevič

I vieta

 

E. Ivanovska

I vieta

 

M. Titko

III vieta

 

P. Rynkevič

III vieta

 

GEOGRAFIJA

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

7- 8 kl.

K. Jusevič

 

II vieta

Olimpiada

D. Kisel

K. Jusevič

I vieta

 

D. Jusevič

II vieta

 

ANGLŲ KALBA

Konkursas „Spelling bee“

A.Malinovska

R. Romaškienė

II vieta

 

Viktorina „Superstars“

 

V. Titko

I vieta

 

BIOLOGIJA

Olimpiada

D. Jusevič

T. Balinska

II vieta

 

MATEMATIKA

Olimpiada

I. Molyte

G. Paškevič

I vieta

 

K. Grabštunovič

G. Paškevič

II vieta

 

 

 

 

 

 

INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS

IT konkursas

S. Butrym

P. Rynkevič

J. Andrukonienė

I vieta

II vieta

 

CHEMIJA

Olimpiada

D. Jusevič

Ž. Bogdevičienė

II vieta

 

A. Novikevičius

II vieta

 

S. Ziurin

III vieta

 

FIZIKA

Olimpiada

D. Jusevič

R. Nekrevič

IIvieta

 

 

R. Pansevič

 

II vieta

 

LIETUVIŲ KALBA

Olimpiada

K. Jurevič

D. Novikevičienė

V vieta

 

S. O. Žukaitė

J. Krupovičienė

IV vieta

 

Konkursas

„Vaikystės spalvos“

D. Petrauskaitė

M. Valiukas

S. Valiukienė

D. Sankovskienė

IIvieta

III vieta

 

TIKYBA

Religinės poezijos konkursas

J.C. Turovska

A. Voitonis

M. Idzikowska

 

II vieta

KŪNO KULTŪRA

 

Rankinis

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta

 

Kroso estafečių varžybos

 

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta

 

Mažasis futbolas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta

 

Mergaičių komanda

I vieta

 

 

Tenisas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta

 

Mergaičių komanda

III vieta

 

Kvadratas

Mergaičių komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta

 

Šaškių varžybos

 

H. Novikevič

IV vieta

 

Šachmatų varžybos

 

II vieta

 

Lengvosios atletikos keturkovės varžybos

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevi

   
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35