2017 - 2018 m.m.

 

Nr

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

 

Skaitymo konkursas

 „Kresy 2017

 

L. Kulpovič

V. Ivanovska

II vieta

 

O.Učkuronitė

V. Ivanovska

II vieta

 

D. Čaiko

V. Ivanovska

I vieta

 

E. Grabštunovič

V. Ivanovska

Pagyrimas

 

S. Mikutaititė

A. Turovska

Pagyrimas

 

A. Dorodko

V. Ivanovska

III vieta

 

E.Grinevič

V. Ivanovska

III vieta

 

Mažoji lenkų olimpiada

L.Ivaniukaitė

V. Ivanovska

III vieta

 

"Mały misztrz ortografii"

E. Stančik

G. Paškevič

III vieta

 

Dailiojo rašto konkursas

M. Titko

J. Miškinis

I vieta

 

Pokochaj polską mowę M. Titko J. Miškinis II vieta  

GEOGRAFIJA

Nacionalinė aplinkosaugos olimpiada

7- 8 kl.

K. Jusevič

 

II vieta

Olimpiada

S. Andrukonis

K. Jusevič

I vieta

 

Konkursas „Mano gaublys“ E. Ivanovska K. Jusevič I vieta  
F. M. Žukaitė K. Jusevič I vieta  

Projekto geografijos

 Kengūra lyderių turas

D. Jusevič

K. Jusevič

 

Diplomas

D. Kisel

 

Diplomas

M. Vaskan

 

Pagyrimas

ANGLŲ KALBA

Anglų kalbos skaitovų konkursas

P. Rynkevič

V. Titko

I vieta

 

S. Žukaitė

III vieta

 

BIOLOGIJA

Olimpiada

A. Novikevičius

T. Balinska

III vieta

 

R. Pansevič

II vieta

 

MATEMATIKA

Olimpiada

S. Andrukonis

A. Jankevič

III vieta

 

K. Žukovski J. Leonovič II vieta  
M. Titko J. Miškinis II vieta  
N. Vereško J. Miškinis IIvieta  

CHEMIJA

Olimpiada

D. Jusevič

Ž. Bogdevičienė

I vieta

 

A. Novikevičius

III vieta

 

S. Ziurin

III vieta

 

FIZIKA

Olimpiada

D. Jusevič

R. Nekrevič

Ivieta

 

A. Novikevičius

IIvieta

 

S. Ziurin

IIIvieta

 

S. Andrukonis

IIvieta

 

D. Bogdevič

IIvieta

 

LIETUVIŲ KALBA

Olimpiada

L.Ivaniukaitė

D. Skiauterienė 

II vieta

 

D. Čaiko

I vieta

 

„Vaikystės spalvos“ G. Jurčiukonytė S. Valiukienė III vieta  
J. C. Turovska K. Černiak I vieta  
D. Petrauskaitė K. Černiak II vieta  
M. Titko K. Černiak II vieta  

TIKYBA

Religinės poezijos konkursas

D. Petrauskaitė

A. Voitonis

M. Idzikowska

 

I vieta

T. Grabštunovič

 

III vieta

E. Žilinskaja

 

Pagyrimas

KŪNO KULTŪRA

 

Rankinis

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta

 

Mažasis futbolas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta

 

Mergaičių komanda

III vieta

 

Tenisas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta

 

Mergaičių komanda

III vieta

 

Kvadratas

Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta

 

Mergaičių komanda

III vieta

 

 

Šaškių varžybos

S. Andrukonis
D. Staniševska
A. Novikevičius

R. Ludkevič

H. Novikevič

I vieta

 

  Lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  
  Lengvosios atletikos keturkovės varžybos Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
   
  Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“  

A. Kisielienė

I. Žiemaitienė

III vieta  
  Konkursas „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“  

A. Kisielienė

I. Žiemaitienė

I vieta  
  Teisinių žinių konkursas „Temidė“   A. Kisielienė I vieta II vieta
  Tarptautinis festivalis „Tańcuj, tańcuj, okręcaj...“ „Kwiaty Polskie“

A. Matuizo

Ž. Bogdevičienė

  II vieta
  Tarptautinis festivalis - konkursas „Kwiaty Polskie“

A. Matuizo

Ž. Bogdevičienė

 

II vieta

III vieta

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
7. 14.00 - 14.45
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35