2016 - 2017 m.m.

Nr

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

 

Skaitymo konkursas

 „Kresy 2016“

 

L. Kulpovič

V. Ivanovska

II vieta

Pagyrimas

O.Učkuronitė V. Ivanovska

I vieta

 

A. Malinovska

Z. Minakovska

III vieta

 

S. Oblačinska

Z. Sokolovska

I vieta

 Pagyrimas

E. Grabštunovič

V. Ivanovska

III vieta

 

S. Mikutaititė

A. Turovska

III vieta

 

A. Dorodko V. Ivanovska I vieta Pagyrimas
J. Bogdiun V. Ivanovska II vieta  
T. Grabštunovič Z. Sokolovska Pagyrimas

 

E.Grinevič V. Ivanovska Pagyrimas

 

V. Učkuronis Z. Minakovska Pagyrimas  
Olimpiada S. Andrukonis V. Ivanovska I vieta Pagyrimas
D. Bogdevič V. Ivanovska III vieta Pagyrimas
Mažoji lenkų olimpiada S. Ziurin Z. Minakovska I vieta  
L. Ivaniukaitė V. Ivanovska Pagyrimas  
"Mały misztrz ortografii" M. Titko J. Miškinis I vieta  
D. Dzerkač J. Leonovič II vieta  
Diktantas „O pióro Bolesława Prusa“ K. Jurgelevič V. Ivanovska I vieta  

KŪNO KULTŪRA

Kvadratas Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Mergaičių komanda III vieta  
Mažasis futbolas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  
Zoninės kvadrato varžybos Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Krepšinis Mergaičių komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Stalo tenisas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  
Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  
Rankinis Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
Lengvoji atletika Berniukų komanda

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
Krosas  

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
Estafetės  

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta

II vieta

III vieta

 
Šachmatų varžybos

S. Andrukonis

E. Novikevičius

I. Prokopiukaitė

D. Vanagevič

H. Novikevič III vieta  
Šaškių varžybos

S. Andrukonis

S. Antul

R. Mikelionis

D. Staniševska

H. Novikevič I vieta  

ISTORIJA

Viktorina „Lietuvos istorijos kriviai“

A. Savelytė

L. Ivaniukaitė

D. Bogdevič

J. Sliževska III vieta  

ANGLŲ KALBA

Olimpiada D. Bogdevič V. Titko I vieta  
E. Kasilovska II vieta  

BIOLOGIJA

Olimpiada A. Novikevičius T. Balinska I vieta  

FIZIKA

Olimpiada S. Andrukonis R. Nekrevič II vieta  
D. Bogdevič II vieta  
S. Ziurin II vieta  

RUSŲ KALBA

Olimpiada L. Kulpovič A. Valicka III vieta  

LIETUVIŲ KALBA

Olimpiada D. Čaiko K. Snigiriovienė I vieta  
L. Ivaniukaitė II vieta  

GEOGRAFIJA

Olimpiada D. Bogdevič K. Jusevič II vieta  
  S. Andrukonis   III vieta  

TIKYBA

Religinės poezijos konkursas E. Grabštunovič

M. Ogonovska

A. Voitonis

  I vieta
J. C. Turovska   II vieta
T. Grabštunovič   Pagyrimas
Fotografijų konkursas „Kas man yra taika?“ K. Rodevič O. Zapasnik I vieta  
A. Dorotko A. Kisielienė  
D. Kisel    
Konkursas „Lietuvos gamtos peizažai“ A. Kolendo T. Balinska II vieta  
         
         

 

2015 - 2016 m.m.

Nr

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

 

Skaitymo konkursas „Kresy 2015“

 

L. Kulpovič

V. Ivanovska

I vieta

 II vieta

S. Siniavski

M. Juchnevič

II vieta

 

A. Malinovska

Z. Minakovska

II vieta

 

S. Oblačinska

Z. Sokolovska

Pagyrimas

 

E. Grabštunovič

V. Ivanovska

Pagyrimas

 

S. Mikutaititė

A. Turovska

III vieta

 

Mažoji lenkų olimpiada D. Bogdevič V. Ivanovska I vieta  
S. Andrukonis II vieta  
R. Titko Z. Minakovska III vieta  

KŪNO KULTŪRA

Krepšinis Berniukų komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Mažasis futbolas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Kvadratas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
Stalo tenisas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  

ISTORIJA

Olimpiada A. Nenartovič M. Stančik III vieta  
Viktorina „Lietuvos istorijos kriviai“ E. Derengovska J. Sliževska II vieta  
L. Ivaniukaitė  
A. Savelytė  

CHEMIJA

Olimpiada D. Ragoža Ž. Bogdevičienė II vieta  

LIETUVIŲ KALBA

Olimpiada D. Bogdevič D. Skiauterienė V vieta  

GEOGRAFIJA

Olimpiada S. Andrukonis K. Jusevič I vieta  
D. Bogdevič III vieta  

BIOLOGIJA

Olimpiada D. Ragoža J.  Dapkevičienė I vieta  
E. Derengovska IV vieta  

FIZIKA

Olimpiada S. Andrukonis R. Nekrevič I vieta  
D. Bogdevič III vieta  

MATEMATIKA

Olimpiada S. Andrukonis A. Jankevič II vieta  
Konkursas „Vitaminizuotas 2015“ 4a, 4b kl.

A. Kiselienė

J. Salabudo

II vieta  
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“  

A. Kiselienė

J. Salabudo

I vieta  
Konkursas „Eruditas 2015“ M. Titko J. Miškinis I vieta  
E. Jusevič I. Staševska I vieta  
E. Valiukaitė T. Gotovecka II vieta  
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35