2015 - 2016 m.m.

Konkurso, olimpiados pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Mokytojo vardas, pavardė

Rajone

Respublikoje

LENKŲ KALBA

Skaitymo konkursas „Kresy 2015“

 

L. Kulpovič

V. Ivanovska

I vieta

 II vieta

S. Siniavski

M. Juchnevič

II vieta

 

A. Malinovska

Z. Minakovska

II vieta

 

S. Oblačinska

Z. Sokolovska

Pagyrimas

 

E. Grabštunovič

V. Ivanovska

Pagyrimas

 

S. Mikutaititė

A. Turovska

III vieta

 

Mažoji lenkų olimpiada D. Bogdevič V. Ivanovska I vieta  
S. Andrukonis II vieta  
R. Titko Z. Minakovska III vieta  

KŪNO KULTŪRA

Krepšinis Berniukų komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Mažasis futbolas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

I vieta  
Kvadratas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

II vieta  
Stalo tenisas Mergaičių komanda

Č. Jankevič

Č. Jankevič

H. Novikevič

III vieta  

ISTORIJA

Olimpiada A. Nenartovič M. Stančik III vieta  
Viktorina „Lietuvos istorijos kriviai“ E. Derengovska J. Sliževska II vieta  
L. Ivaniukaitė  
A. Savelytė  

CHEMIJA

Olimpiada D. Ragoža Ž. Bogdevičienė II vieta  

LIETUVIŲ KALBA

Olimpiada D. Bogdevič D. Skiauterienė V vieta  

GEOGRAFIJA

Olimpiada S. Andrukonis K. Jusevič I vieta  
D. Bogdevič III vieta  

BIOLOGIJA

Olimpiada D. Ragoža J.  Dapkevičienė I vieta  
E. Derengovska IV vieta  

FIZIKA

Olimpiada S. Andrukonis R. Nekrevič I vieta  
D. Bogdevič III vieta  

MATEMATIKA

Olimpiada S. Andrukonis A. Jankevič II vieta  
Konkursas „Vitaminizuotas 2015“ 4a, 4b kl.

A. Kiselienė

J. Salabudo

II vieta  
Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“  

A. Kiselienė

J. Salabudo

I vieta  
Konkursas „Eruditas 2015“ M. Titko J. Miškinis I vieta  
E. Jusevič I. Staševska I vieta  
E. Valiukaitė T. Gotovecka II vieta  
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 10.00 - 10.45
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.05 - 12.50
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.50 - 15.35