„Step into enterprise“

Š.m.  birželio7-14d. Eišiškių gimnazijos mokinių grupė(20 žmonių) ir Lenkijos Respublikos Slobudka pagrindinės mokyklos jaunimas kartu dalyvavo  tarptautiniame Erasmus+ „Step into enterprise“ verslingumo projekte. Užsiėmimai vyko labai gražioje  Lenkijos vietovėje, Murzasichle mieste prie Zakopanės.
        Kasdien abiejų šalių dalyviai ne tik intensyviai mokėsi, bet ir vyko pažintinių ekskursijų bei pramogavo. Projekto organizatorių pono Mareko Zdancevič, ponios Anos Gucevič, ponios Lidijos Sikorskos  kiekviena diena buvo puikiai suplanuota, todėl laikas prabėgo taip gretai, kad net pavargti nespėjome. Projekto metu dalyvaudami  turininguose edukaciniuose užsiėmimuose, mokiniai pažino ir išmoko verslumo pagrindų.   Pažintinių ekskursijų metu aplankė Tatrų kalnų ežerą „Jūros akis“, į Gobalovką kalną kilo stebėdami kalnų grožį . Didelį įspūdį paliko Zakopanės miestas , o rekreacinis poilsis Chocholovskio vandens parke buvo nuostabus ir ilgam laikui liks mokinių  prisiminimuose. Ypač mokiniams patiko tikslingai organizuotas susitikimas su tikru kalnų avių piemeniu. Jaunimas buvo maloniai nustebęs, kai išgirdo to krašto dainas ir pasakojimą apie kalnų žmonių gyvenimą ir likimą. Grįždami namo aplankė Lenkijos „Karalių miestą“ Krokuvą, jo  senamiesčio  „širdį“ Vavelį. Kupini  įspūdžių ir patyrę pažinimo džiaugsmą grįžo į savo gimtinę.
             Esame dėkingi Šalčininkų kultūros centro direktorei Gražinai Zabarauskiatei už suteiktą galimybę dalyvauti ir vykdyti tarptautinį projektą Erasmus+ „Step into enterprise“.

Eišiškių gimnazijos mokytoja, projekto lyderė Žana Bogdevičienė