Projekto “Lietuvos sostinės“ III dalis

• Paskelbta: 2018-05-07

Šiais mokslo metais Šalčininkų rajono Eišiškių gimnazijos mokiniai dalyvauja integruotame geografijos, istorijos ir dailės projekte “Lietuvos sostinės“. Projekto tikslas - skatinti domėtis gimtojo krašto gamta, istorija ir kultūros paveldu, puoselėti vaikų kūrybos spontaniškumą ir individualumą; plėsti geografinį pasaulėvaizdį.
  Vykdant projektą, gegužės 2 dieną, mokiniai lankėsi laikinojoje Lietuvos sostinėje Kaune. Dalyvaudami Lietuvos aviacijos muziejaus edukaciniame užsiėmime, mokiniai susipažino su  Lietuvos aviacijos istorija, aviacine technika, lakūno profesija ir išmėgino savo jėgas pilotuojant virtualų orlaivį.
  Vėliau mokiniai lankėsi Kristaus Prisikėlimo bazilikoje bei jos terasoje,  nuo kurios saulėtą dieną atsivėrė nuostabi Kauno bei jo apylinkių panorama.
 Ekskursija tesėsi  didžiausiame Baltijos šalyse edukaciniame pramogų centre "Curiocity".  Skrydis erdvėlaiviu į kosmosą, greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, kliūčių ruožas virš degančios ugnikalnio lavos, čiuožimas vaivorykšte, liepsnojančio namo gelbėjimas, detektyvinių situacijų narpliojimas, radijo laidų įrašų studija, kulinarinių užsiėmimų klasė - tai tik dalis to, ką mokiniai turėjo galimybę čia  patirti, sužinoti ir pajausti!