Laisvos darbo vietos

Pareigybės pavadinimas: psichologas.
Darbo krūvis: 1 etatas
Darbo sutarties rūšis: neterminuota darbo sutartis.
Kvalifikacijos reikalavimai: aukštasis išsilavinimas ir psichologo kvalifikacinė kategorija.
Dokumentai, kuriuos būtina pateikti: 1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje; 2. Asmens tapatybę patvirtinannčio dokumento kopiją; 3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją; 4. Gyvenimo aprašymą (CV); Atrankai pretendentas taip pat pateikia kitus privalomus pagrindžiančius dokumentus (kvalifikacinės kategorijos patvirtinančio dokumento kopiją, pedagoginį stažą patvirtinančius dokumentus), gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.
Pirmenybė bus teikiama pretendentui, turinčiam aukštesnę kvalifikacinę kategoriją.
Atlyginimas priklauso nuo turimo išsilavinimo, pedagoginio darbo stažo ir kvalifikacinės kategorijos.
Dokumentų pateikimo adresas: Vilniaus g. 81, Eišiškės, Šalčininkų r.
Telefonas pasiteiravimui: 8 380 56471. El.  pašto adresas: eisiskiu.gimnazija@gmail.com
Pastaba: Pretendentai dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai, siunčia registruotu laišku arba elektroniniu paštu. Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus informuojami asmeniškai ir kviečiami pokalbiui. Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pareigybės pavadinimas: logopedas.
Darbo krūvis: 0,5 etato

Mokyklos pavadinimas: Šalčininkų r. Eišiškių gimnazija.
Pareigybės pavadinimas: lietuvių k. ir literatūros mokytojas  darbui 5-12 klasėse-1 etatas
lietuvių k. ir literatūros mokytojas  arba pradinių klasių mokytojas lietuvių kalbai pradinėse klasėse mokyti-1 etatas